Başkanın Mesajı

Yelken Ailesinin Değerli Üyeleri,

2015 yılında da yönetici olarak hizmet verdiğimiz Samsun Yelken Kulübü yönetim kurulu olarak bu görevi üstlenmenin gururunu yaşadık.

Her geçen gün daha iyiye giden ve gittikçe yoğun bir tempoda yeni projelerin içerisinde bulunmak, bizlere yorgunluktan ziyade keyif vermektedir.

Bu yıl da förev ve sorumluluklarımızın bilinciyle her üyemize eşit mesafede hizmet verme anlayışımızdan asla ödün vermeden görevimizi devam ettirmeye çalıştık.

Bu ddüşüncelerin ışığında yelkene gönül veren deniz sevdalıları sporcularımız, çalışanlarımız ve sizlerin destekleriyle 2015 dönemini de özverili, ilkeli, her gün yeni projeler üretmeye çalışarak ve bu projeleri hayata geçirerek yuzumuzun akıyla tamamladık.

2016 yılının ülkemiz, şehrimiz ve kulüp üyelerimize huzur, mutluluk ve başarı dolu bir yıl olmasını diliyor; Biz Bir Ekibiz - Biz Bir Aileyiz düşüncesini ilke edinen yönetim kurulumuz adına sizleri saygılarımızla selamlıyorum.

Ertekin SEZER
Yönetim Kurulu Başkanı

Samsun Yelken Kulübü

Samsun Yelken Kulübü 1961 yılında Karadeniz’de yelkenciliğin gelişmesinde birçok girişime ön ayak olan Samsun’da kurulmuş bir kulüptür.

yelken kulüp, samsun, denizcilik, liman,